Ogłoszenie

rozgrywka 1 pazdziernika o 19~~ ££

REJESTRUJCIE SIĘĘĘĘĘĘĘ!!!!!!!!! MOJE GG 11365247 W RAZIE PYTAŃ Na początek zajrzyjcie do Wprowadzenia w Panelu Masterskim :)

BYŁABYM SZCZĘŚLIWA, GDYBYŚCIE MI ODPISYWALI. szanuje was wszystkich i tego samego wymagam od was. takze, jezeli się rejestrujecie, to chociaz grajcie raz na tydzien, dobrze? albo chociaz na rozgrywkach.


#1 2010-08-11 00:03:45

Mistrz Gry

darth vader w wersji mini

Zarejestrowany: 2010-08-08
Posty: 145
Punktów :   -1 

Kim Heechul

INDEKS POSTACI

nazwisko: Kim
imiona: Hee Chul
nickname:  Heenim, Cindarella
data urodzenia: 10 lipca 1985
miejsce urodzenia: Seul, Korea Południowa
wzrost w cm: 179 cm

INNE INFO:

charakter postaci :
dość trudny. Pierwsze wrażenie po poznaniu go to z reguły wrażenie złe. Jest arogancji, egocentryczny, w życiu kieruje się tylko i wyłącznie własnymi, często spaczonymi, wartościami. Liczy się dla niego tylko on i jego kot. Wydaje się osobą, która stanowczo za bardzo lubi się rzucać w oczy (rzecz jasna tylko wtedy kiedy może). Ubiera się w specyficzny sposób, często zakłada damskie ciuchy, zachowuje się jak rozpieszczona księżniczka z zespołem napięcia przedmiesiączkowego i ogółem trudno się do niego zbliżyć. Wszystko to jest jednak tylko pierwszym wrażeniem. Po bliższym poznaniu, co zajmuje z reguły sporo czasu, można się przekonać, że jest zabawny, dowcipny i naprawdę sympatyczny. Fakt faktem, jest strasznie egocentryczny Nie lubi gdy coś idzie nie po jego myśli, zawsze uważa, że ma rację, stara się dotrzymywać gróźb i jest dość nieobliczalny. Jego kobiecy wygląd daje mu dość spore możliwości w kierunku cross dressingu, choć upiera się przy tym, że nie lubi przebierać się za dziewczynę. Ma problem z zapamiętaniem trudniejszych i bardziej skomplikowanych akcji, bo często zapamiętuje pozycje i akcje innych osób, zamiast swoich. Mimo wszystko kocha się popisywać i pokazywać to jak wspaniały i zdolny jest. To wzorcowy przykład beztalencia, które łapie się za wszystko i z reguły wszystko robi z jednakowym rezultatem (nie najgorszym, ale jednak nie doskonałym).
Bardzo dba o to by wykonywać powierzone mu zadania z dokładnością – ceni swoje palce i resztę ciała (no, zważając na priorytetową pracę to pewne części może nie aż tak…).
Ostatnio jednak co do ubioru wrócił do noszenia szkolnego mundurka. Mimo, że dawno już skończył liceum na ulicach lubi pojawiać się udając licealistę.

fobie :
panicznie boi się pająków i innego tego typu robactwa

broń:
preferuje walkę bronią białą. Do jego broni zalicza się katana dwustronna z ruchomym ostrzem, której „obsługę” opanował do perfekcji. Posługuje się także zwykłą kataną i shirasayą.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.plota-radom.pun.pl www.dmc.pun.pl www.forumdeskorolkowe.pun.pl www.zseis1tazgora.pun.pl www.polish-drifters.pun.pl