Ogłoszenie

rozgrywka 1 pazdziernika o 19~~ ££

REJESTRUJCIE SIĘĘĘĘĘĘĘ!!!!!!!!! MOJE GG 11365247 W RAZIE PYTAŃ Na początek zajrzyjcie do Wprowadzenia w Panelu Masterskim :)

BYŁABYM SZCZĘŚLIWA, GDYBYŚCIE MI ODPISYWALI. szanuje was wszystkich i tego samego wymagam od was. takze, jezeli się rejestrujecie, to chociaz grajcie raz na tydzien, dobrze? albo chociaz na rozgrywkach.


#1 2010-08-10 23:55:00

Mistrz Gry

darth vader w wersji mini

Zarejestrowany: 2010-08-08
Posty: 145
Punktów :   -1 

Kyo

INDEKS POSTACI:

Nazwisko: Niimura
Imiona: Kyo
Nickname: Warumono, w skrócie Waru
Data urodzenia: 16 luty 1992 (18 lat)
Miejsce urodzenia: Kyoto
Wzrost w cm: 159 (ale sam o sobie mówi, że 160)

INNE INFO:

Charakter postaci:
  Impulsywny, sarkastyczny, złośliwy, łatwo daje się sprowokować, szczególnie, gdy ktoś nazwie go tchórzem, lub czepia się jego wzrostu. Jest bardzo nieufny. Posiada wyjątkowo spore ego pt "Co to nie ja" i "Hej, do przodu". Jest uparty; twierdzi, że nie potrzebuje niczyjej pomocy; łatwo pakuje się w kłopoty przez swój niewyparzony język. Jest bezczelny i arogancki, do tego kłamca wyborowy. W każdej sytuacji szuka korzyści dla siebie. Sporo pali, mniej pije - ma bardzo słabą głowę. Lubi sobie przyćpać, jeśli tylko ma okazję; jest w pewnym stopniu masochistą.
Fobie:
  Lęk wysokości (powyżej 5 piętra)
Broń:
  Czarny motylek (rodzaj noża) i niesamowite przyśpieszenie, gdy ktoś go goni.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cafemaxots.pun.pl www.zseis1tazgora.pun.pl www.plota-radom.pun.pl www.polish-drifters.pun.pl www.forumdeskorolkowe.pun.pl